Eivind Windsrygg

Submission wrestling og BJJ

Eivind har trent kampsport siden 1991. Han har svart belte i BJJ og var med på å starte Bergen Grappling  i 2005. Til daglig jobber Eivind som lektor og miljøterapeut.


Daniel Sørensen

Submission wrestling og BJJ

Daniel har trent kampsport siden 2001 og var med på starte Bergen Grappling i 2005. Han  har svart belte i BJJ og jobber som energimontør.


Simen Raudstein

Submission wrestling og BJJ

Simen har trent kampsport i 11 år og har svart belte i BJJ. Når han ikke trener jobber Simen som geolog.


26198583_10155093388421630_1266364674474

Knut Roald Wake

BJJ

Knut Roald har trent hos Bergen Grappling siden 2008 og har svart belte i BJJ. Han jobber til daglig som elkraftingeniør.


Barbara Ruiken

BJJ

Barbara er hovedtrener i Bergen Grappling. Hun har trent BJJ siden 2011 og har svart belte.  Hun har konkurrert mye, og har tre medaljer fra EM og to fra VM.


Avatar 108

Eivind Vadseth

BJJ basic

Eivind har trent hos Bergen Grappling siden 2010 og har lilla belte i BJJ. Han jobber til daglig som GIS-Ingeniør.


Lea Rehling Qvistgaard

Barneparti

Lea brenner for å skape et trygt, inkluderende og morsomt miljø for barn. Hun er opptatt av mestring, lek og at barna skal utvikle både ferdigheter og selvtillit på matta. Lea har lilla belte i BJJ og er selv aktiv konkurranseutøver, med erfaring fra både nasjonale og internasjonale konkurranser, i gi og nogi.


Avatar 108

Armin Douzali

Nogi

Armin har trent på Bergen Grappling siden 2018 og har brunt belte i BJJ. Armin liker å konkurrere og har gode resultater å vise til. Utenom trening jobber han på treningssenter.


Avatar 108

Hilde Wake

Damepartiet

Hilde har trent hos Bergen Grappling siden 2010 og har lilla belte. Samt at hun har regjerende klubbrekord i antall år som blåbelte. Til daglig jobber hun som vernepleier

daniell-bg.jpg

Daniell Styve

Nogi basic

Daniell har trent grappling siden 2016. Han har lilla belte i BJJ.


Avatar 108

Tomas Lee

MMA


Avatar 108

Mohanad

Barneparti